Torby sportowe

Torba treningowa Pitbull West Coast to doskonały przykład funkcjonalnej torby sportowej, którą zabierzesz sobą na siłownię czy weekendowy wypad. Wszystkie torby treningowe Pitbull zostały uszyte z wodoszczelnego nylonu, dzięki czemu nie tylko odporne są na działanie czynników zewnętrznych, ale nie pochłaniają wilgoci (potu)... czytaj więcej

Torba treningowa Pitbull West Coast to doskonały przykład funkcjonalnej torby sportowej, którą zabierzesz sobą na siłownię czy weekendowy wypad. Wszystkie torby treningowe Pitbull zostały uszyte z wodoszczelnego nylonu, dzięki czemu nie tylko odporne są na działanie czynników zewnętrznych, ale nie pochłaniają wilgoci (potu). Takie rozwiązanie sprawia, że torba treningowa jest odporna na namnażanie się bakterii i pochłanianie nieprzyjemnych zapachów.

Wielofunkcyjna torba treningowa

Torba treningowa Pitbull została wyposażona w system funkcjonalnych, zamykanych komór, dzięki czemu wszystkie rzeczy po treningu można odpowiednio spakować. Prezentowany model toreb łączy w sobie nie tylko sportową torbę na ramię z systemem pasków i uchwytów, ale także możliwość złożenia w plecak i wygodnego przenoszenia rzeczy na jednym ramieniu.

Plecako-torba treningowa oferowana na naszej stronie pochodzi z nowej kolekcji producenta i posiada wymiary średniej torby sportowej 30×30×60.

Wszystkie modele zostały zaprojektowane w odpowiedzi na wygórowane oczekiwania funkcjonalne sportowców, dodatkowo od strony estetycznej, oryginalnie zaprojektowane i zachowane w trzech wariantach kolorystycznych- niebieskim, czerwonym i czarnym.

schowaj pełen opis

Filtruj

Kolor
Cena
    oddo
Flaga
Twój wybór: Usuń wszystko

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać informacje
o promocjach i nowościach w naszym sklepie: