Leginsy męskie

Leginsy – męskie getry treningowe to propozycja dla osób, które poszukują odzieży sportowej, która będzie współpracować z ich ciałem podczas długich sekcji treningowych. Materiał, z którego zostały uszyte leginsy Pitbull West Coast to elastyczne włókna, które dopasowują się do anatomii naszego ciała oraz wspierają pra... czytaj więcej

Leginsy – męskie getry treningowe to propozycja dla osób, które poszukują odzieży sportowej, która będzie współpracować z ich ciałem podczas długich sekcji treningowych. Materiał, z którego zostały uszyte leginsy Pitbull West Coast to elastyczne włókna, które dopasowują się do anatomii naszego ciała oraz wspierają pracę mięśni, co zapewnia wysoki komfort noszenia i swobodę ruchów nawet podczas bardzo intensywnych ćwiczeń. Spodenki treningowe Pitbull West Coast to także zaawansowana technologia, dzięki której zachowasz wysoki poziom higieny- szybko odprowadzają wilgoć, pozostawiając skórę suchą, zapewniają wysoki poziom cyrkulacji powietrza chroniąc tym samym ciało przed ochłodzeniem, dzięki czemu leginsy są najczęściej wybieraną odzieżą sportową nie tylko podczas treningów na sali, ale i w outdoorze.

Leginsy – męskie warianty spodenek treningowych

Leginsy męskie, które znajdują się w ofercie naszego sklepu to propozycja zarówno dla fighterów, biegaczy, zapalonych uczestników Runmageddonu oraz wszystkich tych, dla których swoboda ruchów jest najważniejsza. Przylegający materiał nie ogranicza w trakcie treningów, a system płaskich wzmocnionych szwów nie powoduje bolesnych otarć podczas treningów. Nadruk na spodenkach został wykonany metodą wtłaczania, dzięki której nadruk nie płowieje, nie pęka, idealnie prezentuje się nawet podczas intensywnego użytkowania.

schowaj pełen opis

Filtruj

Kolor
Rozmiar
Cena
    oddo
Flaga
Twój wybór: Usuń wszystko

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać informacje
o promocjach i nowościach w naszym sklepie: