Koszulki

Koszulka to ten element garderoby męskiej, który w najbardziej uniwersalny sposób stanowi bazę stylizacji każdego dnia. W zależności od okazji i samopoczucia, a także naszego charakteru wybór koszulki, którą akurat tego dnia przyjdzie nam założyć będzie inny. Wielu jest takich, którzy wybierając noszą koszulkę kierują się… czytaj więcej

Koszulka to ten element garderoby męskiej, który w najbardziej uniwersalny sposób stanowi bazę stylizacji każdego dnia. W zależności od okazji i samopoczucia, a także naszego charakteru wybór koszulki, którą akurat tego dnia przyjdzie nam założyć będzie inny. Wielu jest takich, którzy wybierając noszą koszulkę kierują się nie tylko materiałem czy rodzajem nadruku, które powinny być najwyższej jakości, ale przede wszystkim projektem graficznym.
Koszulki Pitbull West Coast to wysoka jakość, wyjątkowe projekty graficzne. O ile standardem dla Pitbull West Coast jest wykorzystywanie najwyższej jakości sztywnej bawełny, która zachowuje swoje właściwości podczas intensywnego noszenia, o tyle niestandardowe są
projekty graficzne prezentowane na odzieży producenta. Za projektami stoją graficy, których wizja łączy kreatywne i twórcze połączenie kunsztu projektowego z tym, co stanowi tożsamość marki Pitbull. Koszulki w większości modeli posiadają zadrukowane plecy, na froncie pozostawiając miejsce na logo producenta.

Pitbull- koszulki z nadrukiem

Nadruki na koszulki Pitbull wykonywane są na bazie wysokiej jakości farby przeznaczonej do druku na tekstyliach, które w trakcie użytkowania nie płowieją oraz nie kruszą się. W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór koszulek pochodzących z kultowych serii producenta jak koszulka Pitbull Small logo, Pitbull koszulki Gangland czy koszulka Pitbull Terror. W ofercie t-shirtów naszego sklepu znajdziesz również koszulki KSW pochodzące z limitowanych serii-koszulki KSW Narkun, Rodriguez czy koszulka KSW Wrzosek Zombie.

schowaj pełen opis

Filtruj

Flaga
Kategoria
Rozmiar
Produkty w promocji
Kolor
Cena
    oddo
Twój wybór: Usuń wszystko

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać informacje
o promocjach i nowościach w naszym sklepie: