Spodenki

Każdy sportowiec, bez względu na poziom swojego zaangażowania na pewnym etapie będzie szukał rozwiązań, które umożliwią mu osiąganie wyższych i bardziej efektywnych wyników. W tym celu decydujemy się na zakup bardziej profesjonalnej odzieży sportowej, butów, korzystamy z dodatkowej suplementacji, zmieniamy tryb żywieniowy… czytaj więcej

Każdy sportowiec, bez względu na poziom swojego zaangażowania na pewnym etapie będzie szukał rozwiązań, które umożliwią mu osiąganie wyższych i bardziej efektywnych wyników. W tym celu decydujemy się na zakup bardziej profesjonalnej odzieży sportowej, butów, korzystamy z dodatkowej suplementacji, zmieniamy tryb żywieniowy lub korzystamy z dodatkowych paneli treningowych, które pozwalają nam na wzmocnienie innych aczkolwiek istotnych partii mięśniowych.

W przypadku odzieży treningowej przykładem doskonale sprawdzającym się podczas treningów są odpowiednio dobrane spodenki. Pitbull West Coast to producent, którego specyfika produkowanej odzieży głównie skupia się na wysokiej jakości materiałach technicznych, opartych na opatentowanej strukturze. Spodenki Pitbull to klasyczne modele spodni kompresyjnych, których zadaniem jest podtrzymywanie mięśni.

Kompresyjne spodenki Pitbull West Coast

W ofercie naszego sklepu internetowego zgromadziliśmy asortyment odzieży sportowej z uwzględnieniem specyfiki sztuk walki, w której znajdziesz nie tylko koszulki, ale spodenki do mma, spodenki treningowe, spodenki bokserskie spełniające wszystkie wymagania regulaminowe.

Spodenki MMA stanowią bazę w przypadku stroju sportowego, szczególnie dla mężczyzn z uwagi na ich uniwersalny charakter. Doskonale sprawdzają się podczas sparingów, jak i podczas innych treningów siłowych, zarówno na sali jak i w outdoorze.

Doskonale zaprojektowane- funkcjonalne z oryginalną, wykonaną metodą wtłaczania grafiką dodadzą Ci pewności siebie podczas pokonywania swoich barier, a także nie będą tworzyć nowych. Przylegające niczym druga skóra spodenki Pitbull są idealne dla tych sportowców, którym zależy o podnoszeniu swoich umiejętności, a odzież ma stanowić wyłącznie dodatek i wsparcie.

schowaj pełen opis

Filtruj

Flaga
Rozmiar
Produkty w promocji
Kolor
Cena
    oddo
Twój wybór: Usuń wszystko

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać informacje
o promocjach i nowościach w naszym sklepie: