Rashguardy

Rashguard damski to koszulka atletyczna najczęściej wykonana ze spandexu połączonego z nylonem lub w rzadszych i tańszych przypadkach- poliestru. Pierwsze rashguardy dedykowane były osobom, które aktywnie uprawiały sporty wodne. Dzięki funkcji szybkiego wysychania materiał ten doskonale sprawdzał się podczas długich… czytaj więcej

Rashguard damski to koszulka atletyczna najczęściej wykonana ze spandexu połączonego z nylonem lub w rzadszych i tańszych przypadkach- poliestru. Pierwsze rashguardy dedykowane były osobom, które aktywnie uprawiały sporty wodne. Dzięki funkcji szybkiego wysychania materiał ten doskonale sprawdzał się podczas długich treningów w wodzie- nie nasiąkał i nie zwiększał swojej wagi, pomimo ścisłego przylegania do ciała nie ograniczał ruchów, co w przypadku sportów, które wymagają stałego balansowania miało kluczowe znaczenie.

Rashguard damski – konstrukcja

Wyjątkowość oraz szerokie zastosowanie rashguardów w dużej mierze opiera się na konstrukcji materiału. Włókna ułożone są naprzemiennie, dzięki czemu tworzą mikrootwory, które w dużym przybliżeniu przypominają budową klaster miodu. System otworów umożliwia podniesienie właściwości cyrkulacyjnych materiału- doskonale odprowadza wilgoć podczas treningów pozostawiając skórę suchą i nieskłonna do podrażnień.

Wszystkie oferowane w naszym sklepie rashguardy pochodzą z damskiej kolekcji Pitbull West Coast. Wysoka jakość materiału sprawia, że są one chętnie wybierane jako podstawowy element odzieży sportowej, zarówno podczas treningów halowych, jak i outdoorowych.

Rashguard damski został zaprojektowany z uwagi na różną anatomię kobiecej sylwetki, do dotychczas oferowanych na rynku egzemplarzy męskich. Układ włókien oraz ich rozłożenie zostało zaprojektowane zgodnie z mechaniką ruchów mięśni. Dodatkowo, prezentowane modele rashguardów zostały zaprojektowane tak, abyś nawet podczas bardzo intensywnych treningów zawsze czuła się kobieco i pewnie!

schowaj pełen opis

Filtruj

Flaga
Rozmiar
Produkty w promocji
Kolor
Cena
    oddo
Twój wybór: Usuń wszystko

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać informacje
o promocjach i nowościach w naszym sklepie: