Dziecięce

Runmageddon to nie tylko zmagania amatorów biegania wyczynowego, to tez świetny sposób na alternatywne zorganizowanie czasu najmłodszych. Runmageddon Kids jest imprezą cykliczna przeznaczoną dla dzieci od 4 do 11 lat, która odbywa się na terenie klasycznych zmagań Runmageddon lub Ranmageddon Games. Organizatorzy Runmageddon... czytaj więcej

Runmageddon to nie tylko zmagania amatorów biegania wyczynowego, to tez świetny sposób na alternatywne zorganizowanie czasu najmłodszych. Runmageddon Kids jest imprezą cykliczna przeznaczoną dla dzieci od 4 do 11 lat, która odbywa się na terenie klasycznych zmagań Runmageddon lub Ranmageddon Games. Organizatorzy Runmageddon Kids wyznaczają trasę około 1 km, która usiana jest ponad 10 przeszkodami o różnej skali trudności.

Runmageddon dla dzieci. Co na trasie?

Dziecięcy Runmageddon, podobnie jak wersja dla dorosłych stawia przed najmłodszymi serię wyzwań sprawdzających ich odwagę, kreatywność, ale i zwinność. Na trasie spotkać można przeszkody takie jak: pajęcza sieć, Palikowe Zasieki, Ślizgawkę, Małpi Gaj, kończąc na przeszkodach wykonanych z opon.

Dziecięcy Runmageddon. Jak przygotować swoja pociechę do wyścigu?

Regularne dbanie o rozwój fizyczny dziecka nie wymusza na nas specjalnego treningu siłowego, zwłaszcza jeśli sami przygotowujemy się do biegu dzieciaki najczęściej nam towarzyszą. Takie przygotowanie uważane jest za zupełnie wystarczające. To, o co należy zadbać to odpowiednie wyposażenie dziecka. Warunki panujące na runmageddonie dla dzieci są zbliżone do warunków panujących na trasie klasycznego biegu, dlatego warto zaopatrzyć dziecko w leginsy, spodenki lub spodnie dresowe oraz koszulkę techniczna, która podczas wiosenno-jesiennych zmagań uchroni dziecko przed przewianiem i zgrzaniem.

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko koszulki z serii Runmageddon PWC, ale również bluzy i spodnie dresowe z nadrukiem nazwy wyścigu.

schowaj pełen opis

Filtruj

Flaga
Kategoria
Rozmiar
Produkty w promocji
Producent
Kolor
Twój wybór: Usuń wszystko

Nie znaleziono produktów spełniających wybrane kryteria.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać informacje
o promocjach i nowościach w naszym sklepie: